SG73S2ATTD82R5F
MFR.Part #
SG73S2ATTD82R5F
JLCPCB Part #
C3959878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS