SLR1TTE3403D
MFR.Part #
SLR1TTE3403D
JLCPCB Part #
C3955160
Description
-55℃~+180℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS