SG73S2ATTD753J
MFR.Part #
SG73S2ATTD753J
JLCPCB Part #
C3983631
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS