RN73H1JTTD5831D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5831D25
JLCPCB Part #
C4312331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS