RN73R2BTTD6201F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6201F50
JLCPCB Part #
C4286053
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS