SG73P2ETTD163G
MFR.Part #
SG73P2ETTD163G
JLCPCB Part #
C4315530
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS