SG73S2ATTD5360D
MFR.Part #
SG73S2ATTD5360D
JLCPCB Part #
C3912436
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS