RN73R2ETTD9883D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9883D50
JLCPCB Part #
C2606786
Description
-55℃~+155℃ 250mW 988kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS