SR731JRTTD1R65F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R65F
JLCPCB Part #
C6824225
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS