SG73S2ATTD4R75F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4R75F
JLCPCB Part #
C4289951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS