SG73S2ATTD48R7F
MFR.Part #
SG73S2ATTD48R7F
JLCPCB Part #
C3968185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS