RN73R1JTTD4223D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4223D100
JLCPCB Part #
C2495924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS