SG73P2ATTD4872F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4872F
JLCPCB Part #
C4307735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS