SG73S2ATTD4871F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4871F
JLCPCB Part #
C3926718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS