RN731JTTD5171D10
MFR.Part #
RN731JTTD5171D10
JLCPCB Part #
C3936714
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS