RN732BTTD80R6F25
MFR.Part #
RN732BTTD80R6F25
JLCPCB Part #
C3996155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS