SG73S2ATTD4750F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4750F
JLCPCB Part #
C4150472
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS