SG73S2ATTD4750D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD4750D
JLCPCB Part #
C3949035
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS