SG73S2ATTD4321F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4321F
JLCPCB Part #
C4163962
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS