RN732BTTD4072F50
MFR.Part #
RN732BTTD4072F50
JLCPCB Part #
C4202352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS