RN73R2ETTD1723F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1723F25
JLCPCB Part #
C2604240
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS