SG73S2ATTD4222F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4222F
JLCPCB Part #
C3993554
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS