RN73H1ETTP7060F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7060F50
JLCPCB Part #
C4029467
Description
-55℃~+155℃ 63mW 706Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS