RN732BTTD9532C10
MFR.Part #
RN732BTTD9532C10
JLCPCB Part #
C4120001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS