RN73H2BTTD6343F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6343F50
JLCPCB Part #
C4141456
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS