SG73P2BTTD24R0F
MFR.Part #
SG73P2BTTD24R0F
JLCPCB Part #
C2577892
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS