SG73S2ATTD395G
MFR.Part #
SG73S2ATTD395G
JLCPCB Part #
C4171572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS