RN73H2ETTD8251C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8251C25
JLCPCB Part #
C4172535
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS