RN73R1JTTD1041A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1041A25
JLCPCB Part #
C2567530
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS