SG73S2ATTD3742D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3742D
JLCPCB Part #
C4104449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS