HV73V2BTTD164G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD164G
JLCPCB Part #
C4062879
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS