SG73S2BTTD4423F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4423F
JLCPCB Part #
C4258077
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS