RN73H1ETTP2522F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2522F50
JLCPCB Part #
C2517628
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS