SG73S2ATTD3483F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3483F
JLCPCB Part #
C4038891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS