RK73H2BTTD2371D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2371D
JLCPCB Part #
C2578823
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS