SG73S2ATTD3482F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3482F
JLCPCB Part #
C4119144
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS