RN73H2BTTD7500F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7500F10
JLCPCB Part #
C2559297
Description
250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS