RN73C2A127RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A127RBTDF
JLCPCB Part #
C2093891
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS