SG73S2ATTD332J
MFR.Part #
SG73S2ATTD332J
JLCPCB Part #
C3983344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS