RN73H2ETTD5423D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5423D50
JLCPCB Part #
C4172320
Description
250mW 542kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS