RN73R2ATTD1070D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1070D25
JLCPCB Part #
C2497180
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS