SG73S2ATTD332G
MFR.Part #
SG73S2ATTD332G
JLCPCB Part #
C4167170
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS