ERJ-T06J472V
MFR.Part #
ERJ-T06J472V
JLCPCB Part #
C4183833
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS