SG73S2ATTD3322F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3322F
JLCPCB Part #
C4258693
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS