RN732BTTD9880D50
MFR.Part #
RN732BTTD9880D50
JLCPCB Part #
C4224326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS