SG73S2ATTD3320F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3320F
JLCPCB Part #
C4027121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS