SG73S2ERTTD2052F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2052F
JLCPCB Part #
C6678457
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS