SG73S2ATTD32R4F
MFR.Part #
SG73S2ATTD32R4F
JLCPCB Part #
C3958827
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS