TNPU080568K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU080568K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4193411
Description
-55℃~+125℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS