SG73S2ATTD3092D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3092D
JLCPCB Part #
C4290230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS